Šola v naravi – možnosti subvencioniranja

(za učence 8. razredov v šol. letu 2016/17)

Obveščamo vas, da je možno zaprositi za subvencioniranje šole v naravi, ki bo potekala od 24. 10. do 28. 10. 2016 v domu CŠOD Gorenje – Zreče. Vlogo za subvencionirano šolo v naravi lahko dobite pri šolski svetovalni delavki Dragici Borko (tel. št. 02 616 558 4) ali na spletni strani šole.

Za subvencionirano šolo v naravi lahko zaprosite, če imate v odločbi o otroškem dodatku Centra za socialno delo zapisano, da imate do 36% neto povprečne plače na družinskega člana oz. imate druge socialne težave in ne zmorete plačati stroškov šole v naravi.

K vlogi priložite fotokopijo odločbe Centra za socialno delo.

O vlogi odloča ravnatelj šole po predhodno pridobljenem predlogu šolske svetovalne službe.

Vloge z dokazili oddate najkasneje do 9. 9. 2016 šolski svetovalni delavki Dragici Borko.

Dragica Borko, šol. svet. delavka

Vloga za subvencijo šole v naravi