Pozdravljeni učenci, spoštovani starši!

Počitnice se iztekajo in pred nami je novo šolsko leto z novimi izzivi.

V četrtek, 1. 9. 2016, bodo učence od 2. do 9. razreda ob 8.20 sprejeli razredniki v matičnih učilnicah.

Učence 5. razreda bodo razredniki sprejeli v prostoru pri vhodu v večnamensko športno dvorano, učence 6. razreda pa v spodnji avli centralne šole.

Učenci 1. razreda ste s starši vabljeni v šolsko telovadnico ob 9. uri (vabilo ste prejeli po pošti).

Podaljšano bivanje in jutranje varstvo bo za učence od 2. do 5. razreda organizirano po ustaljenem urniku.

Vse uporabnike organiziranih šolskih prevozov v OŠ Dušana Flisa Hoče in v Podružnično šolo Reka – Pohorje obveščamo, da bo od 1. 9. 2016 šolske prevoze izvajal novi prevoznik JP Marprom d.o.o. Učence prosimo, naj bodo pozorni, da bodo vstopali v avtobuse in kombije novega prevoznika.

Vozni red šolskih avtobusnih prevozov najdete na tej povezavi.

Hkrati vas tudi obveščamo, da je spremenjen prometni režim pri OŠ Dušana Flisa Hoče.

Lepo vas pozdravljamo in se veselimo srečanja z vami.

Alojz Velički, ravnatelj