VABILO ZA STARŠE IN UČENCE 8. IN 9. RAZREDOV

TRŽNICA POKLICEV

Izbira poklica je ena izmed življenjsko pomembnih odločitev, zato želimo pred vpisom v srednje šole to težko odločitev olajšati tako, da vašim otrokom predstavimo različne poklice in srednje šole.

V okviru programa karierne orientacije smo svetovalne delavke OŠ Franca Lešnika Vuka Slivnica, OŠ Miklavža na Dravskem polju in OŠ Dušana Flisa organizirale Tržnico poklicev.

Vabimo vas, da si v SREDO, 25. 11. 2015, med 17. in 18. uro ogledate »TRŽNICO POKLICEV«.

V tem času se boste lahko pogovorili s predstavniki srednjih šol in njihovimi učenci, pridobili informacije iz prve roke, prejeli informativni material in si ogledali izdelke učencev njihovih šol.

Predstavitev poklicev oz. šol bo potekala v Kulturnem domu v Hočah.

Vabim vas, da priložnost izkoristite in tako pridobite nove informacije, ki bodo pomagale vašemu otroku pri izbiri poklica.

Dragica Borko,

mentorica za karierno orientacijo