Obvestilo za starše učencev 3, 4 in 5. razreda

Spoštovani starši,

prosimo vas, da v eAsistentu (na nemobilnih napravah) označite, ali bo vaš otrok v šolskem letu 2019/20 obiskoval neobvezni izbirni predmet nemščina. Izbira neobveznega izbirnega predmeta bo potekala od srede, 15. 5. 2019, do najkasneje ponedeljka, 20. 5. 2019.

Prosimo vas, da po zaključeni izbiri natisnete vaš izbor. Ta list naj vaš otrok odda razredniku/razredničarki.

Vse informacije o neobveznem izbirnem predmetu nemščina so objavljene na spletni strani naše šole (TUKAJ).

Če se pojavi še kakšno vprašanje o neobveznem izbirnem predmetu, kontaktirajte prosim šolsko pedagoginjo Darjo Vantur (darja.vantur@guest.arnes.si).

Če se pojavi kakšno vprašanje o uporabi eAsistenta pri izbiri neobveznega izbirnega predmeta, kontaktirajte prosim našega računalnikarja Zorana Raičeviča (zoran.raicevic@os-hoce.si).

Lepo vas pozdravljamo.

Alojz Velički, ravnatelj