Obvestilo za starše učencev 6, 7 in 8. razreda

Spoštovani starši,

prosimo vas, da v eAsistentu (na nemobilnih napravah) označite, katere obvezne in neobvezne izbirne predmete želi vaš otrok obiskovati  v šolskem letu 2019/20. Izbira obveznih in neobveznih izbirnih predmetov bo potekala od srede, 15. 5. 2019, do najkasneje ponedeljka, 20. 5. 2019.

Prosimo vas, da po zaključeni izbiri natisnete seznam izbranih predmetov. Ta list naj vaš otrok odda razredniku/razredničarki.

Vse informacije o izbirnih predmetih so objavljene na spletni strani naše šole (TUKAJ).

Če se pojavi še kakšno vprašanje o izbirnih predmetih, kontaktirajte prosim šolsko pedagoginjo Darjo Vantur (darja.vantur@guest.arnes.si).

Če se pojavi kakšno vprašanje o uporabi eAsistenta pri izbiri izbirnih predmetov, kontaktirajte prosim našega računalnikarja Zorana Raičeviča (zoran.raicevic@os-hoce.si).

Lepo vas pozdravljamo.

Alojz Velički, ravnatelj