Ekodan ni zaman

Spoštovani učenci in starši!

V soboto, 22. 4. 2017, bomo imeli delovni dan. Nadomestili bomo sredo, 26. 4. 2017.

Ta dan bomo izvedli delovni dan z naslovom “EKODAN NI ZAMAN”. Dejavnosti bomo izvajali v šoli in sicer od 9.00 do 12.40. Za učence bo organiziran avtobusni prevoz (vozni redi) in malica.

Učenci od 1. do 5. razreda centralne šole v Hočah in učenci Podružnične šole Reka – Pohorje bodo izvedli čistilno akcijo v okviru Občine Hoče – Slivnica. Čistili bodo širšo okolico obeh šol.

V tem dnevu bomo učence spodbujali tudi k pitju vode. Na voljo bodo imeli vodo z rezinami bio-limon, s čimer jih bomo ozaveščali o možnosti zamenjave nezdravih pijač z zdravimi.

Starše vljudno vabimo, da si od 12.15 dalje v šolskih avlah ogledate razstavo ekoizdelkov naših učencev.

Ta dan odpadeta jutranje varstvo in podaljšano bivanje.

Maja Petrović Kos, ekokoordinator                                 Alojz Velički, ravnatelj