Dodatna sredstva za regresirano letovanje otrok!

Obveščamo vas, da se je občina Hoče – Slivnica odločila (dopis z dne 2. 6. 2016), da bo zaradi velikega interesa za regresirano letovanje otrok za ta namen zagotovila dodatna proračunska sredstva.

Starše otrok, ki so že prijavljeni na letovanje v Poreč in ki niso mogli uveljavljati regresiranega letovanja, ker je le teh  v nekaj dneh zmanjkalo, in so upravičeni do regresnih sredstev, prosim, da dokazilo (Odločbo o otroškem dodatku) sami odnesejo na ZPM in tam uredijo vse potrebno.

Starše, ki pa še nameravajo otroke prijaviti na letovanje v Poreč, pa opozarjam, da so nekatere izmene že polne (2., 3.) oz. da zasedenost izmen preverijo pri organizatorju.

Hvala za razumevanje.

Hoče, 3. 6. 2016                                            Dragica Borko, šol. svet. delavka