Teden otroka – 5. do 10. oktober

Tudi letos bomo v tednu otroka za vse učence naše šole organizirali različne obogatitvene dejavnosti tako v dopoldanskem času kot tudi izven rednega pouka. Otroci se bodo tako lahko po lastni izbiri in predhodni prijavi udejstvovali na literarnem, športnem in likovnem področju.

V torek si bodo učenci od 1. do 5. razreda v Koloseju ogledali risani film Zmajček Kokos, v sredo pa bodo imeli vsi učenci od 1. do 9. razreda športni dan – pohod. Tudi pouk v ostalih dnevih se bo nekoliko razlikoval od običajnih, saj bo pri pouku več sproščujočih dejavnosti, pogovarjali pa se bomo seveda tudi o otrokovih pravicah in dolžnostih.

Ker gre pri skrbi za otroka ne le za njegovo zabavo, temveč tudi in predvsem zdravje, bo v tem tednu na jedilniku še posebej skrbno izbrana zdrava hrana, v odmoru za malico pa bomo poskrbeli tudi za rekreacijo.

Centralna šola: Datoteka

Podružnica: Datoteka