Tekmovanje v alpskem smučanju

Učenca naše šole  Kiara Haas in Matija Gselman Toplak sta se na šolskem tekmovanju v aplskem smučanju, ki je bilo 5. 3. 2015,  odrezala odlično. Kiara HAAS je med kategoriziranimi deklicami dosegla 2. mesto, Matija GSELMAN TOPLAK pa med nekategoriziranimi dečki letnik 2000 in 2001, kjer je sodelovalo kar 52 nadobudnih smučarjev, 3. mesto.
S tem sta se oba tekmovalca uvrstila na državno prvenstvo osnovnih šol, ki bo potekalo v ponedeljek, 9.3.2015 na Krvavcu.

V ponedeljek, 9. 3. 2015, sta se državnega prvenstva OŠ v alpskem smučanju, ki je bilo na Krvavcu, udeležila učenca naše šole Kiara Hass in Matija Gselman Toplak.

Matija se je med 74 nekategoriziranimi tekmovalci uvrstil na 16. mesto.

Obema čestitamo za udeležbo na državnem prvenstvu, Matiji pa še posebej za osvojeno 16. mesto.

ČESTITAMO!