Za otroke sveta

Na naši šoli smo s koncem šolskega leta USPEŠNO zaključili dobrodelno akcijo  »Vsak cent in svinčnik nekaj šteje«.

Učenci naše šole smo s skupnimi močmi zbrali veliko šolskih potrebščin in prispevali 150 evrov za otroke v Gambiji.

Na prireditvi ob zaključku leta smo vse zbrane potrebščine in denar svečano predali ge. Kristini Rozman Lukič, mamici učenca naše šole, ki bo 2. junija kot prostovoljka organizacije ZA OTROKE SVETA za 3 tedne odpotovala v Gambijo.

Zbrana sredstva bo otrokom v Gambiji v imenu naše šole predala  na poletnem taboru, kjer bo z ostalimi prostovoljkami in lokalnimi učiteljicami pomagala v vrtcu in šoli, otrokom starim od 3-7 let.

Šolske potrebščine bodo otrokom vasice Barra popestrile pouk,                                                 zbran znesek pa jim bo omogočil kar 600 malic.

Vidimo, da smo učenci 8.a razreda,

uspeli odkleniti vaša srca,

v želji, da s skupnimi močmi tudi                                                                                                 drugim podarimo nasmeh na obraz.

SKUPAJ ZMOREMO VELIKO IN ŠE VEČ !

Hvala!