Obvestilo za športni dan učencem in staršem od 6. do 8. razreda

Spoštovani starši in učenci!

V četrtek, 13.6.2019, bo zadnji športni dan za učence od 6. do 8. razreda. Športni dan je sestavljen iz pohoda Hoče – Rogoza – Hoče in športnih iger, ki se bodo odvijale na notranjih in zunanjih športnih površinah Multisport Arene Rogoza.

S športnim dnem bomo zaradi vročinskega vala in temperatur tja do 32 st. celzija, začeli ob 7.30 uri.

Prosimo, da za svoje otroke zagotovite:

• plastenko vode 1 l,
  • pokrivalo za glavo,
  • sončna očala,
  • zaščitno kremo proti soncu,
  • čisto obutev v kolikor bo vaš otrok igral odbojko in nogomet na notranjih površinah športnega parka.

Časovnica športnega dne:

7.30  – odhod organizirane kolone  izpred šole v smeri Multisport Arene Rogoza

8.30 – Pričetek športnih aktivnosti na športnih površinah

11.00  – odhod iz Rogoze v smeri šole

11.50 – zaključek športnega dneva

Organizator:                                                                                                                     Ravnatelj:

Boštjan Koren                                                                                                                 Alojz Velički