OBVESTILO – DELOVNA SOBOTA

V soboto, 13. 10. 2018, imamo dan dejavnosti »DAN ZDRAVE ŠOLE«.

Z dejavnostjo začnemo ob 8.20 in zaključimo ob 12.15. Vse dejavnosti potekajo v OŠ Dušana Flisa Hoče.

Za učence podružnične šole bo organiziran prevoz iz Reke (7.45) v Hoče in nazaj (12.25).

Za vse učence bo organizirana malica.

Jutranjega varstva, podaljšanega bivanja, zajtrka, kosila in popoldanske malice ta dan ne bo.

Učenci potrebujejo udobna oblačila, copate, barvice, flomastre, škarje in lepilo.

Povezava: avtobusni prevoz

Dan zdrave šole je organiziran v okviru projekta Zdrava šola.

Namenjen je strpnosti in prijateljstvu, ustvarjalnosti na likovnem in literarnem področju ter športu.

Vse našteto krepi naše duševno in telesno zdravje in sovpada s cilji Zdrave šole.

Brigita Pećanac,                                                                                                                        Alojz Velički,

koordinatorica »ZDRAVE ŠOLE«                                                                                                ravnatelj