POLETNI TABOR V OBČINI HOČE-SLIVNICA 2018

Občina Hoče-Slivnica je v času od 2. julija do 24. avgusta 2018 ponovno poskrbela za dnevno varstvo otrok. Varstvo bo potekalo od ponedeljka do petka, med 7.00 in 16.00 uro, po predhodnem dogovoru pa lahko že tudi od 06:00.

Izbrani izvajalec Poletnega tabora Občine Hoče-Slivnica 2018 je Svizec šport d.o.o., ki je že preteklo sezono otroke navdušil s pestrim programom in dobro organizacijo.

Poletni tabor je namenjen vsem otrokom, rojenim leta 2012 in starejšim, vključno do 15. leta starosti. Otroci druge in tretje triade, do vključno 15. leta starosti se organiziranemu varstvu priključijo predvidoma po 11 uri. Prednost pri prijavi imajo otroci prve triade.

Otroke bodo skozi celodnevno varstvo spremljali strokovno usposobljeni animatorji in učitelji. Poletni tabor je prednostno namenjen otrokom iz občine Hoče-Slivnica.

Za aktivno preživeto poletje bo izvajalec – Svizec Šport – dneve zapolnili z raznimi športnimi, družabnimi in ustvarjalnimi aktivnostmi ter vsebinskimi animacijami, ki jih bomo pripravili v sodelovanju z lokalnimi društvi. Predvidoma ob sredah si bomo privoščili kopalni izlet v letno kopališče Mariborski otok ali  kopališče Ruše.

PREHRANA

1. obrok – DOPOLDANSKA MALICA, otroci jo prinesejo s seboj (»iz nahrbtnika«)
  2. obrok – KOSILO
  3. obrok – POPOLDANSKA MALICA

Na voljo bo 8 tedenskih terminov poletnega tabora:

1. teden (2.–6. julij 2018)
  2. teden (9.–13. julij 2018)
  3. teden (16.–20. julij 2018)
  4. teden (23.–27. julij 2018)
  5. teden (30. julij–3. avgust 2018)
  6. teden (6.–10. avgust 2018)
  7. teden (13.–17. avgust 2018)
  8. teden (20.–24. avgust 2018)

PRIJAVE opravite preko spletnih prijavnic na spletni strani   http://www.svizec-sport.com/poletni-tabor-hoce-prijavnica/

Prijave bodo možne od četrtka, 3. maja 2018, od 9.00 dalje.

V primeru težav pri prijavi smo vam na voljo na kontaktnih številkah.

V vsakem od navedenih tedenskih terminov bomo sprejeli največ 60 otrok.

V primeru prostih mest v posameznem tednu, bomo varstvo omogočili tudi otrokom iz drugih občin.

Na podlagi vaše elektronske prijave bomo pregledali, ali vas lahko uvrstimo v izbrani termin, ter vas o tem obvestili po e-pošti ali telefonu. Končna potrditev prijave je plačilo položnice, ki jo boste prejeli na naveden naslov plačnika.

ROKI ZA PRIJAVO:

1. PRIJAVNI ROK: od 3. maja 2018 do 3. junija 2018.

PRIJAVE BODO ODPRTE ZA VSE OTROKE, VENDAR IMAJO PREDNOST PRI PRIJAVI otroci s stalnim prebivališčem v Občini Hoče-Slivnica.

Možnost prijave za največ tri tedne.

1. PRIJAVNI ROK: od 3. junija do 30. junija 2018.

Prijave bodo odprte za vse otroke, tudi za otroke iz drugih občin in

se bodo razvrščale glede na časovni vrstni red prijav.

Možnost prijave za največ tri tedne.

1. PRIJAVNI ROK: 1. julija 2018 dalje.

Prijave bodo možne do zapolnitve morebitnih prostih mest, ne glede na predhodno izkoriščene tri tedne.

Prijava otroka bo od 3. maja do 30. junija 2018 možna za največ tri tedne.

V primeru prostih mest, bodo v 3. prijavnem roku prijave možne za vsa preostala prosta mesta, ne glede na predhodno izkoriščene tri tedne.

CENE

Otroci s stalnim prebivališčem v občini Hoče-Slivnica – SOFINANCIRANA CENA POLETNEGA TABORA

20 EUR/teden

Otroci iz drugih občin – POLNA CENA POLETNEGA TABORA

60 EUR/teden

Cena vključuje: 5 dnevno varstvo in animacijo, kosilo, popoldansko malico, spletno galerijo fotografij, udeležbo na zaključni prireditvi.

DOPLAČILA: stroški izletov (vstopnine, potni stroški izletov…), v kolikor se jih bo otrok udeležil.

VRAČILO DENARJA: v primeru otrokove bolezni bodo lahko starši na podlagi uradnega zdravniškega potrdila zahtevali vračilo že plačane prijavnine.

ZAKLJUČNA PRIREDITEV POLETNEGA TABORA: predvidoma v soboto 25. avgusta 2018. Podrobnosti v mesecu avgustu.

Vid, 040 357 119, vid@svizec-sport.com

Dora, 040 590 426, dora@svizec-sport.com