POLETNI TABOR V OBČINI HOČE-SLIVNICA

Občina Hoče-Slivnica bo  času od 26. junija do 25. avgusta 2017 poskrbela za dnevno varstvo za otroke, in sicer vsak delovnik od 7.00 do 16.00.

Poletni tabor je namenjen otrokom, rojenim leta 2011 in starejšim, vključno do 15. leta starosti.

Otroke bodo skozi celodnevno varstvo spremljali strokovno usposobljeni animatorji in učitelji. Poletni tabor je v osnovi namenjen otrokom iz občine Hoče-Slivnica, v primeru prostih mest pa tudi otrokom iz drugih občin.

Dneve bodo izvajalci – Svizec Sport – zapolnili z raznimi športnimi, družabnimi in ustvarjalnimi aktivnostmi ter vsebinskimi animacijami, ki jih bomo pripravili v sodelovanju z lokalnimi društvi. redvidoma ob sredah si bomo privoščili kopalni izlet v letno kopališče Mariborski otok ali  kopališče Ruše.

PREHRANA

1. obrok – DOPOLDANSKA MALICA v lastni režiji (»iz nahrbtnika«)
  2. obrok – KOSILO
  3. obrok – POPOLDANSKA MALICA

Na voljo bo 9 tednov poletnega tabora:

1. teden (26.–30. junij 2017)
  2. teden (3.–7. julij 2017)
  3. teden (10.–14. julij 2017)
  4. teden (17.–21. julij 2017)
  5. teden (24.–28. julij 2017)
  6. teden (31. julij–4. avgust 2017)
  7. teden (7.–11. avgust 2017)
  8. teden (14.–18. avgust 2017)
  9. teden (21.–25. avgust 2017)

PRIJAVE

Otroke lahko prijavite preko spletnih prijavnic na naši spletni strani: http://www.svizec-sport.com/poletni-tabor-hoce-prijavnica/

Prijave bodo možne od ponedeljka, 5. junija 2017, od 8.00 dalje.

V primeru težav pri prijavi smo vam na voljo na kontaktnih številkah.

V vsakem od navedenih tedenskih terminov bomo sprejeli največ  60 otrok.

PRI PRIJAVAH BODO IMELI PREDNOST OTROCI S PREBIVALIŠČEM V OBČINI HOČE-SLIVNICA.

V primeru prostih mest v posameznem tednu, bomo varstvo omogočili tudi otrokom iz drugih občin.

Na podlagi vaše elektronske prijave bomo pregledali, ali vas lahko uvrstimo v izbrani termin, ter vas o tem in podrobnostih kar najhitreje obvestili po e-pošti ali  telefonu.

ROK ZA PRIJAVO na poletni tabor:

najkasneje 1 teden pred pričetkom  poletnega tabora (primer: pričetek v ponedeljek, 26. junija à prijave do ponedeljka, 19. junija).

Pri prijavah bomo upoštevali časovni vrstni red prijav!

CENE

Otroci s stalnim prebivališčem v občini Hoče-Slivnica – SOFINANCIRANA CENA POLETNEGA TABORA

20 EUR/teden

Ostali otroci – POLNA CENA POLETNEGA TABORA

56 EUR/teden

Cena vključuje: 5 dnevno varstvo in animacijo, kosilo, popoldansko malico, spletno galerijo fotogafij, udeležbo na zaključni prireditvi.

DOPLAČILA: stroški izletov (vstopnine, potni stroški izletov…), v kolikor se jih bo otrok udeležil.

VRAČILO DENARJA: v primeru otrokove bolezni bodo lahko starši na podlagi uradnega zdravniškega potrdila zahtevali vračilo že plačane prijavnine.

ZAKLJUČEK POLETNEGA TABORA: v petek, 25. avgusta, 2017

Vid, 040 357 119, vid@svizec-sport.com