Elektronski naslovi učiteljev se prikažejo levo spodaj, ko se približate z miško na ime učitelja….
PRIIMEK IN IME | PREDMETNO PODROČJE | RAZREDNIšTVO |
Obaha Sanja | slovenščina | 9.c |
Metličar Vukmanič Danijela | slovenščina, angleščina | – |
Bobovnik Vlasta | matematika | – |
Letonja Stanislava | matematika, fizika | 8.c |
Štiglic Mateja | angleščina | 8.a |
Javornik Darja | geografija, državljanska in domovinska kultura in etika, turistična vzgoja | – |
Duh Aleksander | zgodovina, filozofija za otroke | 7.a |
Raičevič Zoran | računalničar, računalništvo, računalniška omrežja | – |
Potrč Sandra | matematika | – |
Debeljak Maja | nemščina | – |
Kambič Aleksandra | angleščina, nemščina, zgodnje učenje angleščine | 9.b |
Prijatelj Mojca | likovna umetnost | – |
Koren Boštjan | šport, izbrani šport – nogomet, šport za zdravje | 8.b |
Nikolič Nataša | angleščina | 9.a |
Vičič Darinka | kemija, biologija, naravoslovje, poskusi v kemiji | 6.c |
Lipuš Joca | naravoslovje, gospodinjstvo, biologija, sodobna priprava hrane | – |
Tuš Aleš | tehnika in tehnologija, naravoslovje, obdelava gradiv | 7.b |
Paulič Maja | glasbena umetnost, zbori | – |
Cristea Voichita Loredana | šport, izbrani šport- odbojka, šport za sprostitev | – |
Olas Kovač Olga | razredni pouk | 2.c |
Smrdel Vlasta | razredni pouk | 3.a |
Kolarič Mojca | razredni pouk | – |
Hartman Nika | razredni pouk | 1.b |
Zemljič Vesna | razredni pouk | 2.a |
Urekar Osvald Anja | OPB, nemščina | |
Kačarevič Milenka | razredni pouk | 4.a |
Gabrijan Prešeren Mateja | razredni pouk | 4.b |
Papotnik Lidija | razredni pouk | 5.b |
Kokol Anita | razredni pouk | 5.a |
Šmon Miljana | druga učiteljica v prvem razredu, OPB, JV | – |
Šetar Breda | druga učiteljica v prvem razredu, OPB, JV | – |
Petrovič Kos Maja | OPB | – |
Fuchs Teja | OPB, zgodnje učenje angleščine | – |
Pećanac Brigita | razredni pouk | 2.b |
Pećanac Danijela | slovenščina, OPB | – |
Brumec Mrzlekar Suzana | razredni pouk | 1.a |
Tkalec Silvija | razredni pouk | 5.c |
Crnobrnja Maja | angleščina, zgodnje učenje angleščine | – |
Orthaber Jerneja | naravoslovje, državljanska in domovinska kultura in etika | 7.c |
Krajnc Andreja | slovenščina, gledališki klub | – |
Ramasimanana Virtič Mary Ellen | francoščina | – |
Žugič Vraneševič Lidija | OPB, matematika | – |
Zupančič Ingrid | OPB, tehnika in tehnologija | – |
Janžič Lea | OPB | – |
Muršec Saša | DSP | – |
Srnko Karmen | DSP | – |
Bohnec Jasna | DSP | – |
Patricija Hren | razredni pouk | 3.b |
Podružnica Reka Pohorje
Šoštarič Lidija | razredni pouk | 3.c |
Frece Katja | razredni pouk | 4.c |
Ucman Levar Mojca | razredni pouk | 2.d |
Pitamic Jasna | razredni pouk | 1.c |
Urek Petra | OPB, JV | – |
Tekavc Košec Miriam | OPB, JV | – |
(Skupno 5.290 obiskov, današnjih obiskov 1)